NHL Add'oni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Šajā mājas lapā varēsi novilkt add'onus kuri padarīs tavu NHL09 labaku
 
IeietSatursPortalLatest imagesReģistrēties

 

 Ieteikumi forumam

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
Danjiks
Admin
Danjiks


Number of posts : 256
Reputācija : 34
Join date : 14.06.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga

Ieteikumi forumam Empty
PostTēma: Ieteikumi forumam   Ieteikumi forumam EmptySestdiena Jūnijs 19, 2010 3:34 am

Šeit varēsi rakstīt, ko gribētu mainīt, vai pievienot, vai noņemt forumā, lai padarītu viņu tikai labaku
Atpakaļ uz augšu Go down
https://nhladdoni.latvianforum.net
Piparkuuka

Piparkuuka


Number of posts : 11
Reputācija : 0
Join date : 19.06.10

Ieteikumi forumam Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi forumam   Ieteikumi forumam EmptySestdiena Jūnijs 19, 2010 10:59 pm

Ieteikumi:
1.Varētu darīt tā: Katrs papriekš veido savus addonus ''mani addoni'' un pēc izveidotā addona, varētu taisīt, tādu, kā vērtēšanu! Kuri piekrīt, ka šis addons tiek likts tālāk uz sadaļām, kur atrodas ''vātsargu ekipējumi, maskas, sastāvi.. un kuri nepiekrīt? Jo dažreiz darbi ir ļoti slikti un viņi varētu stāvēt, tikai'' mani darbi.''
Jo daudzi iesācēji pārsvarā skatās tikai šaļās sadaļās( vātsargu ekipējumi, maskas, sastāvi..)un viņi nemaz uzreiz nepamanītu, ka piemēram ir uzlikuši komandai nepareizas formas, vai sliktāku cyberu par iepriekšējo!

2.Varētu izveidot jaunu sadaļu,zem: Sastāvi, vārtusargu ekipējumi, spēlētāji (sejas un ekipējumi),formas un torfi, ledus: sadaļu, kur būtu addonu pakas, kuras sastāvētu no vismaz 10 cyberiem, vai 15 facepacks..!
Un sadaļās:Sastāvi, vārtusargu ekipējumi, spēlētāji (sejas un ekipējumi),formas un torfi, ledus varētu likt arī darbus, kur būtu piemēram 1 facepack, jeb 1 cyberface, kas būtu apstiprināts sadaļā ''mani darbi''!
Apstiprinājumu varētu veidot šādi: 5 jāpiekrīt, ka addons ir laižams tālāk!

3.Varētu izveidot tādu filer.lv profilu, kur butu visi addoni, kas tiktu likti šajā forumā! Jo piemēram daudziem, var pietrūkt vietas, lai augšuplādētu jaunu addonu, bet pēc laika addonu grib lādēt kāds cits un atrodamais links ir nederīgs, tā nu es paņemu un iekopēju linku no filer.lv u naddon uatkal var nolādēt!
ja viens filer.lv profils pilns, var taisīt nākamo!

Tas pagaidām viss, cerams noderēja!
Atpakaļ uz augšu Go down
Danjiks
Admin
Danjiks


Number of posts : 256
Reputācija : 34
Join date : 14.06.10
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga

Ieteikumi forumam Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi forumam   Ieteikumi forumam EmptySvētdena Jūnijs 20, 2010 2:38 am

Paldies piparkuuka, 2 tavas idejas ņemšu verā bet ne tā kā tu domāji.

Par filer.lv pilnībā piekrītu, bet tas būs tad kad būs administratori izvēlēti (piesakies arī tu) un viņi man palīdzēs ar to.


Sadaļa mani addoni jau ir bet tur cilvēki varēs nelikt linkus bet vnk screenus un tekstūru, bet ja daudziem patiks un viņi prasīs linku, tad varēs likt pie visiem addoniem pie formam ekipējumiem utt.

Par tie cyberiem sorry nepiekrītu Wink

Bet paldies par idejām, drīz īstenosim
Atpakaļ uz augšu Go down
https://nhladdoni.latvianforum.net
robis611

robis611


Number of posts : 190
Reputācija : 7
Join date : 15.06.10
Dzīvesvieta : LIEPAJA

Ieteikumi forumam Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi forumam   Ieteikumi forumam EmptyPirmdiena Jūnijs 21, 2010 2:40 pm

Es domāju , ka vajg nomainit to i3forum uz kādu citu hostu , kursh ar mani ? Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
ARMISS

ARMISS


Number of posts : 235
Reputācija : 8
Join date : 20.06.10
Age : 28
Dzīvesvieta : Dunava

Ieteikumi forumam Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi forumam   Ieteikumi forumam EmptyTrešdiena Jūnijs 23, 2010 4:31 am

Mans ieteikums būtu tāds! Pie pirmās reizes kad kaut kas noiet greizi ar reputācijas sistēmu, nevis noņemt viņu, bet censties atrisināt problēmu, un atstāt sistēmu, nevis likvidēt!
Cerams, ka sapratāt?
Atpakaļ uz augšu Go down
eadbrect1

eadbrect1


Number of posts : 37
Reputācija : 4
Join date : 18.06.10

Ieteikumi forumam Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi forumam   Ieteikumi forumam EmptyTrešdiena Jūnijs 23, 2010 1:27 pm

ARMISS rakstīja:
Mans ieteikums būtu tāds! Pie pirmās reizes kad kaut kas noiet greizi ar reputācijas sistēmu, nevis noņemt viņu, bet censties atrisināt problēmu, un atstāt sistēmu, nevis likvidēt!
Cerams, ka sapratāt?
Ar viņu nekas greizi nevar noiet, ja nu vienīgi, kāds admins pamaina, cik punkti nāk par vienu plusiņu un mīnusiņu. Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
ARMISS

ARMISS


Number of posts : 235
Reputācija : 8
Join date : 20.06.10
Age : 28
Dzīvesvieta : Dunava

Ieteikumi forumam Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi forumam   Ieteikumi forumam EmptyTrešdiena Jūnijs 23, 2010 5:03 pm

eadbrect1 rakstīja:
ARMISS rakstīja:
Mans ieteikums būtu tāds! Pie pirmās reizes kad kaut kas noiet greizi ar reputācijas sistēmu, nevis noņemt viņu, bet censties atrisināt problēmu, un atstāt sistēmu, nevis likvidēt!
Cerams, ka sapratāt?
Ar viņu nekas greizi nevar noiet, ja nu vienīgi, kāds admins pamaina, cik punkti nāk par vienu plusiņu un mīnusiņu. Wink

Tā arī būs, ka viss kārtībā būs!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Ieteikumi forumam Empty
PostTēma: Re: Ieteikumi forumam   Ieteikumi forumam Empty

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Ieteikumi forumam
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
NHL Add'oni :: Forums :: Jaunumi un Paziņojumi-
Pāriet uz: